Witajcie :)
Niestety ale podczas wakacji zauważyłam spore osłabienie moich włosów. Po umyciu, podczas rozczesywania mogłam je wyciągać z głowy garściami :( a podłoga w mojej łazience usłana była czarnymi kosmykami :/
Od października postanowiłam zrobic z tym porządek i zainwestowałam całe 62 zł w tabletki wzmacniające włosy, skórę i paznokcie. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak pamiętać o łykaniu dwóch tabletek dziennie i czekaniu na rezultaty.
Obecnie moje włosy wyglądają tak:
Jestem bardzo ciekawa tabletki wzmocnią moje włosy. Póki co jestem wytrwała i łykam je systematycznie :)
Pozdrawiam Pop_ka
ZAPRASZAM DO MNIE NA ROZDANIE ZESTAWU KOSMETYKOW GIORGIO ARMANI'EGO!:)
OdpowiedzUsuń