czwartek, 11 października 2012

Wypadające włosy :/

Witajcie :)
 Niestety ale podczas wakacji zauważyłam spore osłabienie moich włosów. Po umyciu, podczas rozczesywania mogłam je wyciągać z głowy garściami :( a podłoga w mojej łazience usłana była czarnymi kosmykami :/ 
 Od października postanowiłam zrobic z tym porządek i zainwestowałam całe 62 zł w tabletki wzmacniające włosy, skórę i paznokcie. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak pamiętać o łykaniu dwóch tabletek dziennie i czekaniu na rezultaty.   

 Obecnie moje włosy wyglądają tak:

 Jestem bardzo ciekawa tabletki wzmocnią moje włosy. Póki co jestem wytrwała i łykam je systematycznie :)





                                                            Pozdrawiam Pop_ka

czwartek, 4 października 2012

MaxEffect

Witajcie :)
Ogólnie nie przepadam za błyszczykami ale od czasu do czasu lubię poeksperymentować z kosmetykami. Błyszczyk MAXEFFECT od MAXFACTOR trafił w moje ręce całkiem przypadkowo. Weszłam do Rossmanna po zmywacz do paznokci i wyszłam dodatkowo z błyszczykiem. Jednak wszystkie dobrze wiemy że takie przypadkowe zakupy są najlepsze :)
 No dobrze jeśli chodzi o błyszczyk to urzekło mnie w nim:
-zapach i smak (mniami taka owocowa mieszanka : jakby arbuz,melon,wiśnia,malina hehe trudno mi to określić :)
-kolor pięknej malinki
-i świetny efekt szklanej tafli na ustach
Niestety są też dwa minusy:
-cena ok 25 zł :/
- słaba trwałość




 Mimo wszystko nie żałuję zakupu ponieważ zapach błyszczyka wynagradza mi wszystko, i dodatkowo przywodzi na myśl czasy gimnazjum kiedy takie błyszczyki w tubce miały wszystkie dziewczyny w klasie:)
                                                             Pozdrawiam Pop_ka

wtorek, 2 października 2012

Zapiekany camembert od nieesia25

Witajcie :)
 Swoją przygodę z blogowaniem chciałabym rozpocząć od posta o tematyce kulinarnej. 
Danie które przygotowałam na romantyczną kolację zapożyczyłam z  kanału YT  wspaniałej dziewczyny  nieesia25 :) http://www.youtube.com/user/nieesia25
 Osobiście dużo czasu zajęło mi przekonanie się do jedzenia serów pleśniowych. Do tej pory jadłam je wyłącznie na zimno z bagietką, winogronem lub oliwkami. Przepis na ser na ciepło bardzo mnie zaintrygował i postanowiłam go wypróbować. No i muszę się przyznać że to danie skradło mój żołądek! :) Ten serek jest BOSKI ! Ma wspaniałą konsystencję, smak i wygląd. Aby się o tym przekonać musicie wypróbować ten przepis: http://www.youtube.com/watch?v=wclDvaEgXT4&feature=plcp. Ja dodam od siebie że możecie także śmiało użyć tymianku z torebki oraz innych przypraw wedle uznania.  

Tak się prezentuje serek :)



 I krajobraz po "burzy" :)
                                                                Pozdrawiam Pop_ka