czwartek, 11 października 2012

Wypadające włosy :/

Witajcie :)
 Niestety ale podczas wakacji zauważyłam spore osłabienie moich włosów. Po umyciu, podczas rozczesywania mogłam je wyciągać z głowy garściami :( a podłoga w mojej łazience usłana była czarnymi kosmykami :/ 
 Od października postanowiłam zrobic z tym porządek i zainwestowałam całe 62 zł w tabletki wzmacniające włosy, skórę i paznokcie. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak pamiętać o łykaniu dwóch tabletek dziennie i czekaniu na rezultaty.   

 Obecnie moje włosy wyglądają tak:

 Jestem bardzo ciekawa tabletki wzmocnią moje włosy. Póki co jestem wytrwała i łykam je systematycznie :)





                                                            Pozdrawiam Pop_ka

1 komentarz: