Witajcie :)
Swoją przygodę z blogowaniem chciałabym rozpocząć od posta o tematyce kulinarnej.
Danie które przygotowałam na romantyczną kolację zapożyczyłam z kanału YT wspaniałej dziewczyny nieesia25 :) http://www.youtube.com/user/nieesia25.
Osobiście dużo czasu zajęło mi przekonanie się do jedzenia serów pleśniowych. Do tej pory jadłam je wyłącznie na zimno z bagietką, winogronem lub oliwkami. Przepis na ser na ciepło bardzo mnie zaintrygował i postanowiłam go wypróbować. No i muszę się przyznać że to danie skradło mój żołądek! :) Ten serek jest BOSKI ! Ma wspaniałą konsystencję, smak i wygląd. Aby się o tym przekonać musicie wypróbować ten przepis: http://www.youtube.com/watch?v=wclDvaEgXT4&feature=plcp. Ja dodam od siebie że możecie także śmiało użyć tymianku z torebki oraz innych przypraw wedle uznania.
Tak się prezentuje serek :)
I krajobraz po "burzy" :)
Pozdrawiam Pop_ka




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz