Witajcie :)
Ogólnie nie przepadam za błyszczykami ale od czasu do czasu lubię poeksperymentować z kosmetykami. Błyszczyk MAXEFFECT od MAXFACTOR trafił w moje ręce całkiem przypadkowo. Weszłam do Rossmanna po zmywacz do paznokci i wyszłam dodatkowo z błyszczykiem. Jednak wszystkie dobrze wiemy że takie przypadkowe zakupy są najlepsze :)
No dobrze jeśli chodzi o błyszczyk to urzekło mnie w nim:
-zapach i smak (mniami taka owocowa mieszanka : jakby arbuz,melon,wiśnia,malina hehe trudno mi to określić :)
-kolor pięknej malinki
-i świetny efekt szklanej tafli na ustach
Niestety są też dwa minusy:
-cena ok 25 zł :/
- słaba trwałość
Mimo wszystko nie żałuję zakupu ponieważ zapach błyszczyka wynagradza mi wszystko, i dodatkowo przywodzi na myśl czasy gimnazjum kiedy takie błyszczyki w tubce miały wszystkie dziewczyny w klasie:)
Pozdrawiam Pop_ka
Swietny blyszczyk, siper wyglada na ustach
OdpowiedzUsuńnie miałam go jeszcze :)
OdpowiedzUsuń